COMO - Život v como i mimo něj

COMO JE VÍC NEŽ KANCELÁŘ

COMO není jenom místo, kde můžete pracovat na svém nápadu. Je to místo, kde Vám pomůžeme se vzděláním, propojením a konzultací, aby Vás nápad se zmaterializovat. 

Váš úspěch je náš úspěch, proto Vás budeme podporovat a vzdělávat.

Jak na business plán, jak si pochytit finance, jak na vytvoření živnosti či jaké formy zaměstnání existují. Krátké, jednodenní workshopy Vám pomůžou se zorientovat rychle ve světě podnikání, aby jste se neztratili a zároveň potkal další, kteří by rádi podnikali.

Mezi pořádanými workshopy najdete:
  • Jak na business plán
  • Jak si nastavit prvotní finanční plán
  • Jak odměnit své pracovníky – forma, daně
  • Jak na prezentaci neboli pitch deck
  • a mnoho dalších

Každý z nás bude mít chvilky pochybnosti, nejasnosti a tato chvilka nám může bránit v posunu našeho projektu. Může to být problém s business plánem, s finančním plánem ale také jednoduše zaměstnanecký problém. 

COMO s CzechInvest a ICUK nabízí konzultační hodiny, při kterých se pokusíme spolu zaměřit na pochybnosti a nejasnosti. Neváhejte a využijte možnosti.

V COMO chceme propojovat nejen začínající podniky s leadery v oboru, ale také potencionální spolupracovníky mezi sebou. Věříme, že na Mostecku je mnoho talentovaných a šikovných lidí, kteří potřebují prostor pro nejen svojí práci, ale i na seznámení a spolupráci.

Připojte se k naší komunitě a vybudujme na Mostecku síť profesionálů a nadšenců, kteří spolu tvoří lepší život v Mostě. 

Poslední Akce

Máte otázky, nápad či připomínky? Napište nám.